בית / פוריות ובריאות האישה / פוריות האישה

פוריות האישה

פוריות האישה תמיכה בטיפולי פוריות, ליווי במקביל לטיפול הקונבנציונלי ועידוד הגוף להריון טבעי, בלטבע נולדה אנחנו מאמינות ברפואה אינטגרטיבית ומשלימות את הטיפול הקונבנציונלי ומצטרפות לתהליך בו בוחרת האישה ברגישות רבה.
עומק היכרות האישה עם עצמה וגופה הוא אינסופי. העולם עשיר בנשים רבות ומגוונות, כל אחת נמצאת במקום אחר על אותה קשת היכרות, שבקצה האחד שלה נמצא הניתוק מהעצמי ובעברה השני – החיבור המושלם.  נשים מתייחסות לסימנים של גופן כאל "הפרשות" שיש להחביאן ולומדות לסלוד מהן במקום להיעזר בהם כאינדיקציה למתחולל בגופן. וללא הרף, מחפשות את אותו "כפתור" שייתן להן מענה מיידי לשאיפותיהן – להשיג הריון.
היום נשים רבות רחוקות מאוד מגופן אולם היכולת לזהות את השינויים המחזוריים שלנו נשמרה ונוספו לה הוכחות מדעיות, שאנו כה זקוקות להן היום.. בכל שלב של הנשיות את יכולה ללמוד את "שפת הגוף" ולדעת באיזה שלב של המחזור את נמצאת. נערות, נשים פוריות, נשים מיניקות ובגיל המעבר – הסימנים קיימים ואפשר ללמוד להקשיב להם. ואת זה נעשה בטיפול שלנו.
בטיפול נכיר ביחד את מעגל הפריון הנשי של האישה, שלך ואת תכירי את מעגליות מחזורו. תלמדי מחדש את שפתו של הגוף. היכרות מחודשת עם התהליכים הקסומים העוברים, במחזוריות, על גוף האישה, על גופך. אם כן, גוף האישה פועל במחזוריות. מחזוריות קסומה הנראית כשרשרת: הסוגר והפתח הם הווסת, הביוץ הוא היהלום שבמרכז. המחזוריות שלו מתחלקת לימים פוריים ולימים לא פוריים. הריון יצליח להתממש רק אם יתקיימו תנאים מוקדמים המתרחשים, במחזור פורה, במשך מספר ימים מצומצמים.
חשוב לציין את ההבדל בין הרפואה הקונבנציונאלית לרפואה הטבעית בכך שהרפואה הטבעית מתאימה את הטיפול למטופלת הספציפית כך שיתכן ששתי מטופלות תבואנה עם אותה הגדרה רפואית ותקבלנה טיפול שונה.

בלטבע נולדה אנחנו מאמינות ברפואה אינטגרטיבית ומשלימות את הטיפול הקונבנציונלי ומצטרפות לתהליך בו בוחרת האישה ברגישות רבה. יש נשים המגיעות לקליניקה ומבקשות כי הטיפול בדיקור סיני יתמוך בהן בתהליך ה- IVF או IUI נדגיש כי אנו מעורות בכל שלבי הטיפול הקונבנציונלי ומכירות את כל תרופות הפוריות והפרוטוקולים השונים על בוריים. מטרת הטיפול שלנו להעניק תמיכה ולמנף את הטיפול הקונבנציונלי על ידי הפחתת תופעות הלוואי ועידוד הגוף לכניסה להריון.
יש רופאים אשר עומדים עימנו בקשר רציף ואנו נדסקס עימם את הטיפול המשולב.