בית / פינת קריאה / שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

13-08-46-960_950x510

כמה זמן תמשך תקופת הטיפול?

 משך הטיפול הינו מאוד אינדיבידואלי, ישנן בנות אשר נכנסות להריון כעבור חודש, חודשיים שלושה ויש את אלו לאחר 6-8 חודשים ויש את אלו שלצערנו לא הצלחנו לעזור להן להרות, לשמחתנו הן מהוות אחוז קטן. במהלך ההריון המטופלות ממשיכות בטיפול במינון שונה.

האם אני יכול/ה להפסיק את הטיפול התרופתי שניתן לי על דעת עצמי?

 הפחתת מינון או הפסקת הטיפול התרופתי מתאפשרות ע"י הרופא שנתן את הטיפול בלבד.

מה היא התייחסותכן לבעיות זרע?

 ממחקרים שנעשו בשנים האחרונות עולה המסקנה שכמות ואיכות הזרע יורדת ב-50 שנה האחרונות. יש ממצאים רבים המעידים כי אורח החיים, תזונה וגורמים סביבתיים הם הגורמים לירידה זו. הרפואה הסינית מאבחנת את הגברים אינדיבידואלית על מנת לטפל בכל אחד בהתאם לחוסר איזון הספציפי לו.

האם הטיפול הטבעי עלול להפריע לטיפול הקונבנציונלי?

 ההפך הוא הנכון, הטיפול הטבעי משפר את סיכויי ההצלחה של הטיפול הקונבציונאלי ומקטין את תופעות הלוואי של ההורמונים. אנחנו מבינות את התהליך הרפואי ומתאימות עצמנו אליו. למשל כאשר הרופא מחליט לדכא את המערכת אנחנו לא ננסה לעורר אותה ואילו בזמן גיוס זקיקים אנו נתגייס לתהליך.
ההיפך הוא הנכון, הטיפול שלנו תומך בטיפול הקונבנציונאלי ומגדיל את סיכויי הצלחה שלו ואף מקטין תופעות לוואי ומשפרת את ההרגשה.

האם הטיפול עלול להזיק אם במהלכו הריתי ועדיין לא בדקתי בטא?

לאחר ימי הביוץ הטיפול עדין יותר ואנו לוקחות בחשבון את האפשרות שנקלט הריון, הטיפול מתמקד יותר בהשרשה וחיזוק. ודווקא מומלץ בתקופה זו.

האם ניתן לקבל החזר כספי עבור הטיפולים?

אם ברשותכם ביטוח פרטי הכולל טיפולי רפואה משלימה באחת מחברות הביטוח הפרטיות יתכן שתהיו זכאים להחזר עם הצגת חשבוניות הטיפול.עליכם לבדוק אפשרות זו מול חברת הביטוח שלכם. נשמח להיות לכם לעזר בכל דבר ועניין.

דיקור

מה זה דיקור וכיצד הוא משפיע על בעיות פוריות?

דיקור סיני הינה שיטה בה מוחדרות מחטים דקיקות לנקודות המפוזרות על פני ערוצי אנרגיה המתחברים לאיברי הגוף ובכך משפיעות על זרימת האנרגיה ואיזון האיברים. בבעיות פוריות נאבחן מהי הבעיה על פי הרפואה הסינית נאזן את מערכת הרבייה, נחזק את הרחם ונעודד את הגוף לקליטת הריון באמצעות חימום והזרמת דם.

שמעתי שברפואה הסינית מאבחנים לפי דופק מה ז"א?

הדופק משמש אחד מכלי האבחון החשובים ברפואה הסינית. מניחים שלוש אצבעות במקום הבדיקה, סמוך לפרק כף היד של המטופל, בשתי רמות לחץ של האצבע. הדופק תחת כל אצבע מייצג אלמנט שונה. כל רמת לחץ מייצגת אבר אחר של אותו האלמנט. באבחון נבדוק את איכות הדופק, קצבו, מהירותו ועוצמתו.

האם הדיקור כואב?

המחטים הסיניות מאוד דקות ואינן מזכירות כלל את המחטים המוכרות לכם מבדיקות דם, גליה משתמשת במחטים דקות מהרגיל ומחדירה אותן בעדינות יתרה. ישנם אנשים רגישים יותר וישנן תקופות בהן הגוף רגיש יותר לכן התשובה תהיה כי בד"כ הדיקור אינו כואב ואף גורם לתחושה נעימה בגוף.

האם יש חומר כלשהו במחטים?

לא

האם לטיפול בדיקור סיני יש תופעות לוואי כלשהן?

תופעות לוואי גופניות כגון עייפות קלה הינן סימן לכך שהטיפול עובד. לעיתים רחוקות יכול להופיע שטף דם קטן באזור החדרת המחט.

נטורופתיה

מה זה נטורופתיה?

 פרוש המילה הוא "שיטת טיפול טבעית". מדובר בטיפול הוליסטי אשר מקנה כלים לאורח חיים בריא יותר בעזרת מספר כלים כגון הזנה וניקוז של הגוף, שימוש בצמחי מרפא, שמנים אטריים, תמציות באך ותוספי מזון בהתאמה אישית.

הטיפול כולל את כל אלה?

 לא. אנחנו ממליצות למי שמגיע אלינו לפי התאמה אישית כך שנבחר בין הכלים הרבים שעומדים לרשותנו את המתאימים לך.

אצטרך לבצע שינויים רבים באורח חיי?

 הטיפול נעשה בהתאמה אישית, לכן נתאים את השינויים האורח החיים לאלה שתוכל לבצע. יש מי שמתאים לו לבצע שינויים רבים ומי שמתאים לו לבצע שינויים באופן הדרגתי ויקבל תמיכה מאיתנו בהתאם ליכולתו וצרכיו.

מה קורה במידה ואני מתקשה למלא אחר ההנחיות ?

 אנחנו נעזור לך להתארגן וגם "ניתן לך פטנטים" כדי להקל עליך והטיפול יהיה ידידותי לך.

באיזו תדירות אצטרך להגיע?

 יש מטופלים שמגיעים לטיפול נטורופתי מידי שבוע והטיפול כולל גם רפלקסולוגיה ויש שמגיעים בתדירות נמוכה יותר. בפגישה הראשונה נוכל לבדוק ביחד מהי התדירות המתאימה לך.